20,000 TL

İSTANBUL / PENDİK KAYNARCA MAH.

İlan No
8242

İlan Tarihi
08-11-2019

Açıklama

Detaylı Özellikler

Océ PlotWave 360 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Çoklu dokunmatik kullanıcı erişimi


Océ ClearConnect çoklu dokunmatik kullanıcı paneli sayesinde Océ PlotWavei kullanmak bir tableti kullanmak kadar kolay. Canlı ve net görüntüleri kaydırabilir, yakınlaştırabilir, farklı yönlere çekebilir, yayabilir ve bunlar gibi birçok işlemi zahmetsizce yapabilirsiniz. Bir belge seçin; belgeyi yakınlaştırın ve farklı bölgelere kaydırın. Hatta tarama yaparken ya da fotokopi çekerken hataların önüne geçmek için canlı önizleme yapın.

Tam bulut entegrasyonu


Belgeleriniz nerede bulunursa bulunsun proje ekibinizle bu belgeleri her zaman paylaşabilir ve onlarla bu dosyalar üzerinde çalışabilirsiniz. Buluttan, cep telefonundan, tabletten USB flaş sürücüsünden ya da ağınızdan çıktı alın ve taramalarınızı bu ortamlara gönderin.

Yüksek hızda anında baskı


Océ PlotWave 360 dakikada 6 A1 boyutunda çizim yazdırabilir. Bu sayede proje çizimleriniz ve teknik belgeleriniz için ideal bir performans sergiler. Océ Radiant Fusing teknolojisi sayesinde neredeyse hiç ısınma süresi gerekmez. Yaklaşık 4 dakika işlem süresine sahip geleneksel Siyah Beyaz toner yazıcıların aksine, Océ PlotWave ile yazdırdığınız ilk belge sadece 34 saniyede elinizde.

Renkli tarama


Océ Colour Image Logic®, her zaman güvenilir, yüksek kaliteli taramalar sağlayan birleşik bir teknolojidir; bu teknoloji sayesinde kırışıklıklar ve açık renkler otomatik olarak telafi edilir. Orijinaller yüzü yukarı gelecek şekilde yerleştirilir ve kağıt genişliği otomatik olarak algılanır.

Güvenilir, yüksek kaliteli performans


Sağlam yapılı, 600 x 1200 dpi ile yüksek çözünürlüklü sistemin kullanım ömrü boyunca yüksek kalitede yazdırma performansına güvenebilirsiniz. Kumandaya yerleştirilmiş güçlü Océ PowerM®, işlerin yazıcıyla entegre bir hızla ilerlemesini böylelikle karmaşık dosyaların bile sizi bekletmemesini sağlar.

Pratik ve zaman tasarruflu


Kolay kullanım için rulolar dahili rulo yükleme istasyonuna yerleştirilir, yazıcıya verilir ve otomatik olarak kesilip boyutlandırılır. Yazdırma işlemi esnasında 75 adet A0 boyutlu çizim, orijinal teslim tepsisinden tamamen ayrı üst teslim tepsisinde toplanabilir ve düz bir şekilde destelenebilir. Masanızın dağılmasını engellemek için katlama seçenekleri bulunan yazıcı sayesinde büyük boyutlardaki planlar artık kolaylıkla idare edilebilir.

Enerji verimliliği


Océ Radiant Fusing teknolojisi sayesinde, yazıcı sadece yazdırma işlemi esnasında ısınır. Yazıcı boştayken soğuk kalır ve neredeyse hiç enerji tüketmez. Océ PlotWave ozonsuzdur ve oldukça sessizdir. Bu özelliği sayesinde ofis çalışma gruplarına rahatlıkla uyar.


183 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Kullanıcı Bilgileri ve İlanın Konumu
ANADOLUPC
Üyelik Tarihi : 28 Haziran 2019
Kullanıcı MağazasıBenzer İlanlar
20,000 TL